שקוף

אזורי הנדל"ן השווים ביותר בישראל

זוג צעיר או משפחות שמעוניינות לקבע את מקום המגורים שלהם, בוחנים כמה וכמה אפשרויות כדי למצוא את המקום שהוא הנכון ביותר עבורם הן מבחינת איכות הדיור והן מבחינת הכדאיות של ההשקעה.

חשיבה נדל"נית

אחת הסיבות שתחום הנדל"ן נמצא בשיח הישראלי הוא משבר יוקר הדיור ומחאת הצעירים כיוון שקשה להם לרכוש דירה לאור העלויות הגבוהות הן של הדירות והן של המשכנתאות. יש משפחות שפוחדות שלא יוכלו לעמוד בהתחייבויות הכספיות ולכן ממשיכות לגור בשכירות ויש משפחות שבוחרות לרכוש נכס משלהן באזור מעולה שהוא לא במרכז הארץ וכך מבחינה כלכלית יהיה להם קל יותר לעמוד ביעד.

אזורי נדל"ן בישראל

בעבר רוב המשפחות רכשו דירות בסביבת המגורים המוכרת להם ליד ההורים או באזור הסמוך אליהם. אך לאור המציאות בתחום הנדל"ן המשפחות מחפשות את האזורים השווים ביותר אשר כרגע מחירי הנכסים בהם הם נמוכים יחסית אך הצפי הוא שמחירים אלו יאמירו עם השנים.

רכישת דירה בפריפריה

מי שמסוגל לרכוש דירה יקרה בתל אביב, רואה לאורך השנים איך הערך שלה עולה בהתמדה והפערים הם משמעותיים ביותר. לעומת זאת מי שקונה דירות במרחבים שהם הפריפריה בדרום או בצפון יכול למצוא הזדמנויות פז הן של דירות חדשות אשר נבנות על ידי חברות קבלניות והן דירות יד שנייה.

קשה לבצע אומדן של המחירים בעתיד כיוון שהשינויים הם לכאן או לכאן. בשנים האחרונות מחירי הדירות עלו באופן ניכר וההערכה היא שהמחירים יישארו כמות שהם או יעלו, אך הסיכוי שהמחירים ירדו הוא קלוש.

זו הסיבה שכל מי שקנה דירה במחיר מוזל כמו במחיר למשתכן או בפריפריה נהנה מהעובדה שהנכס נקנה במחיר זול ועם השנים הערך שלו יעלה. האסטרטגיה היא לרכוש דירה במחיר זול באזורים שצפויים להתפתח ולכן הערך של כל דירה יהיה גבוה משמעותית. בראייה לעתיד הערים בצפון שבהן מתחולל מהפך נדל"ני הן נהריה, עכו, שלומי, מעלות, טירת הכרמל ועוד.

ההתפתחות בקריות מצפון לחיפה

בנוסף לכך יש האצה במחירי הדירות בקריות השונות. לכן אחת האופציות של המשפחות הצעירות היא לבחון כמה אפשרויות של דירות למכירה בקרית ביאליק. כיוון שיש בה שכונות איכותיות כמו גבעת הרקפות ואפק. הדירות החדשות וגם דירות יד שנייה בבנייני המגורים האלו נחטפות בזו אחר זו בכל הגדלים הקיימים, החל בדירות קטנות בנות שלושה חדרים ועד דירות גדולות, פנטהאוזים ודירות גן מרווחות.

קריית ביאליק היא אחת הקריות המבטיחות ביותן עבור משקיעים בנדל"ן וזאת כיוון שיש את כל היתרונות כמו בתי ספר מעולים, גני ילדים, מרכזי קניות כמו הקריון, מרכזי ספורט איכותיים ועוד. גם הקריות האחרות תופסות תאוצה וכמות התושבים בקריית מוצקין, קריית אתא, קריית ים והקריות הנוספות גדל באופן משמעותי ביותר בנים האחרונות לאור תנופת הבנייה המהותית.

למידע נוסף כנסו http://home2all.co.il/